Dźwigi – usługi dźwigowe Świebodzice

Zadzwoń: +48 606 404 633 lub +48 668 032 204

Profesjonalne usługi dźwigowe Świebodzice

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalny wynajem dźwigów, dla klientów zamieszkujących Świebodzice oraz okolice tego miasta. Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz doskonałej jakości dźwigi czynią z nas prawdziwych zawodowców. Prócz wynajmu świadczymy również zróżnicowane usługi dźwigowe. Wykonując swoje obowiązki dbamy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz terminowości.

Na rynku działamy już od 1991 roku. Braliśmy czynny udział między innymi w pracach budowlanych i wykończeniowych budynków, w wieszaniu i zdejmowaniu billboardów oraz przy podcinaniu drzew. Posiadane przez nas maszyny dysponują udźwigiem od 10 do 70 ton, wysięgiem od 15 do 60 metrów, są ponadto wyposażone w podnośnik koszowy o wysięgu do 20 metrów. Ponadto w swojej ofercie posiadamy także ładowarki teleskopowe, transport oplandekowany oraz profesjonalny transport skrzyniowy. Wszystkie usługi wykonywane przez firmę Dźwigi Bronisław Gadaj Świebodzice realizowane są z najdokładniejszą starannością oraz troską o dobro klienta.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Pracują dla nas sami doświadczeni profesjonaliści.
  • Sprawnie i bezzwłocznie realizujemy każde zlecenie.
  • Oferujemy pomoc oraz doradztwo w kwestiach budzących wątpliwości.
  • Jesteśmy rzetelną i niezawodną firmą.
  • Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro klienta.

Nowoczesny podnośnik koszowy

Zależy nam na szacunku i zaufaniu ze strony naszych klientów, dlatego stale poszerzamy nasza ofertę tak, aby wyjść naprzeciw ich wszystkim oczekiwaniom. Szczególną uwagę zwracamy również na jakość oraz sprawność oferowanych przez nas maszyn – każdy dźwig oraz podnośnik koszowy jest regularnie serwisowany, a wszelkie usterki naprawiamy niezwłocznie i dokładnie.

Podnośnik koszowy pozwala na zapewnienie pracownikom większego bezpieczeństwa w czasie wykonywania różnego rodzaju prac na wysokościach – osoba znajdująca się w koszu może sprawnie i bez zakłóceń wykonać powierzone jej zlecenia. Dwudziestometrowy wysięgnik sprawia, że nasze podnośniki koszowe umożliwiają wygodne dotarcie do miejsca, w którym należy wykonać odpowiednie prace. Platforma podnośnika pozwala na stabilne utrzymanie ciężaru, a cały pojazd jest dodatkowo stabilizowany podporami, tak by w czasie pracy zapewnić pracownikom i osobom trzecim maksymalne bezpieczeństwo.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę dokładne oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy na różnych wysokościach, w miarę możliwości niezależnie od warunków atmosferycznych. Aby dokładniej poznać naszą ofertę, wejdź w zakładkę ,Kontakt” i zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości oraz doradzimy najlepsze rozwiązania.

Nasze dźwigi i podnośniki koszowe doskonale sprawdzają się w każdych warunkach – w terenie, wąskich miejskich uliczkach, w środku miasta oraz w miejscach o słabo rozwiniętej infrastrukturze. Staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego żadna sytuacja nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Usługi dźwigowe w Świebodzicach – galeria:

Dźwig - usługi w Świebodzicach
Usługi dźwigowe Świebodzice
Dźwig - Bronisław Gadaj Świebodzice

Zachęcamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi dźwigowe Bronisław Gadaj Świebodzice

+48 606 404 633