Dźwig – wynajem i obsługa – Nowa Ruda

Zadzwoń: +48 606 404 633 lub +48 668 032 204

Profesjonalny wynajem dźwigów Nowa Ruda

Przygotowujemy i wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i obsługi dźwigów dla zleceniodawców z Nowej Rudy i okolic. Liczne inwestycje budowlane oraz prace wykończeniowe wymagają często skorzystania z pracy dźwigu – Nowa Ruda jako rozwijające się miasto jest miejscem, w którym możesz skorzystać z oferty naszej firmy.

Każdy dźwig, który tworzy naszą flotę, jest doskonale wyposażony. Jako wiodący usługodawca w zakresie wynajmu i obsługi dźwigów, zapewniamy rzetelną realizację zamówionych usług, terminowość i profesjonalizm.

Wysokiej jakości dźwigi samojezdne

Nasza kadra pracownicza składa się z wysoko wykwalifikowanych operatorów, których doświadczenie pozwala na fachową obsługę dźwigów i podnośników. Profesjonalne podejście sprawia, że każdy dźwig jest wykorzystywany zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Dzięki temu nasze maszyny są używane zgodnie z przeznaczeniem oraz pozwalają maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Liczne inwestycje na terenie Nowej Rudy powstały z udziałem naszych dźwigów.

Usługi z wykorzystaniem dźwigu realizujemy szybko i sprawnie, mając na uwadze bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, gwarantując klientom sprzęt najwyższej jakości obsługiwany przez prawdziwych fachowców. Wykorzystaj nasze doświadczenie – zamów dźwig – Nowa Ruda i okolice.

Nasza oferta obejmuje:

  • Wynajem dźwigów o udźwigu od 10 do 70 ton i wysięgu od 15 do 60 metrów,
  • Profesjonalny transport skrzyniowy
  • Usługi podnośnikiem koszowym do 20 metrów
  • Transport oplandekowany
  • Ładowarki teleskopowe

Nasze dźwigi doskonale sprawdzają się zarówno w ciężkich warunkach terenowych, jak i w wąskich miejskich uliczkach, dlatego nadają się do prac prowadzonych w mieście oraz na terenach o słabo rozwiniętej infrastrukturze. Pozostałe usługi oferowane przez firmę Dźwigi Bronisław Gadaj Nowa Ruda przygotowywane są z najwyższą starannością, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Obszar działania:

Nowa Ruda i należące do gminy miejscowości, w tym Wałbrzyskia Specjalna Strefa Ekonomiczna oddział Nowa Ruda.

Dźwig wynajem Nowa Ruda – galeria zdjęć

Dźwig - Bronisław Gadaj Nowa Ruda
Wynajem dźwigów - Bronisław Gadaj
Usługi dźwigowe Nowa Ruda

Co nas wyróżnia?

  • wykwalifikowany i doświadczony personel,
  • kompleksowa realizacja zamówionych zleceń,
  • terminowość i rzetelność,
  • elastyczność i dostosowanie do wymagań klienta.

Zachęcamy do kontaktu!

Dźwig wynajem Bronisław Gadaj Nowa Ruda

+48 606 404 633