Dźwigi – usługi dźwigowe Żarów

Zadzwoń: +48 606 404 633 lub +48 668 032 204

Profesjonalny wynajem dźwigów Żarów

Jako profesjonalny usługodawca zapewniamy usługi dźwigowe na terenie miasta Żarów i okolicznych miejscowości. Nasza firma od 1991 roku daje swoim klientom możliwość współpracy z fachową kadrą, a także doskonałej jakości sprzęt. Oferujemy również wynajem dźwigów, usługę, która pozwala skorzystać z maszyn umożliwiających przeprowadzenie prac na wysokościach z bezpiecznym, atestowanym sprzętem.

Nasz fachowy personel zapewnia usługi dźwigowe realizowane na najwyższym poziomie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze posiadającej duże doświadczenie w prowadzeniu prac przy wykorzystaniu możliwości dźwigu klienci z Żarowa i okolic otrzymują profesjonalnie wykonanie zlecenia.

Specjalistyczne usługi dźwigowe dopasowane do Twoich wymagań

Realizowane z naszą firmą usługi dźwigowe w Żarowie to gwarancja rzetelności i bezpieczeństwa. Stale poszerzamy zakres swoich usług oraz rozwijamy się w celu dostarczania najwyższej jakości możliwości. Realizujemy zlecenia o różnym tonażu i na zróżnicowanych wysokościach. Każdy dźwig z naszej floty jest starannie serwisowany, dlatego zapewnia doskonałą pracę w różnych warunkach pogodowych i terenowych.

Oferujemy kompleksowe usługi dźwigowe i transportowe dopasowane do oczekiwań klientów. Podchodzimy rzetelnie do każdego zlecenia, gwarantując zadowolenie z realizacji usługi. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się, jakie możliwości zapewnia wynajem dźwigów z profesjonalnej firmy. Nasz obszar działania to także Żarów i jego okolica.

Dźwigi dostępne w naszej ofercie

Przedstawiamy podstawowe parametry – wysięgnik i tonaż – naszych dźwigów:

wysięgnik dodatkowy
wysięgnik
udźwig
40 m 15 m 50 ton
30 m 15 m 35 ton
38 m 8 m 25 ton
21 m 12,5 tony

Oprócz samodzielnych podnośników koszowych, każdy dźwig dostępny w naszej ofercie może zostać dodatkowo wyposażony w specjalistyczny kosz, który pozwala na podnoszenie ludzi. Dzięki temu również dźwig może funkcjonować jako podnośnik – firma Bronisław Gadaj Żarów gwarantuje bezpieczeństwo realizowanych usług.

Obszar działania:

Zasięg działania naszej firmy to między innymi gmina Żarów, obejmująca miasto i sąsiadujące z nim miejscowości, oraz żarowską podstrefę Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “Invest Park”.

Dźwig wynajem Żarów – galeria z naszych realizacji

Dźwig - wynajem w Żarowie
Usługi dźwigowe Żarów
Dźwig - Bronisław Gadaj Żarów

Charakteryzuje nas:

  • elastyczność,
  • profesjonalne podejście do każdego zlecenia,
  • doświadczona kadra pracownicza,
  • niezawodność,
  • terminowość,
  • solidność.

Zachęcamy do kontaktu!

Kompleksowe usługi dźwigowe Bronisław Gadaj Żarów

+48 606 404 633