Dźwigi i podnośnik koszowy – usługi dźwigowe Kamienna Góra

Zadzwoń: +48 606 404 633 lub +48 668 032 204

Profesjonalny wynajem dźwigów Kamienna Góra

Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe dla klientów z Kamiennej Góry i okolic. W firmie Bronisław Gadaj Kamienna Góra znajdziesz doskonałej jakości sprzęt, obejmujący dźwigi i podnośniki koszowe, a także usługi wykonane przy wykorzystaniu floty maszyn. Możesz u nas wynająć dźwigi samojezdne o maksymalnym udźwigu 70 ton i wysięgniku o łącznej długości nawet 55 m.

Nasze dźwigi posiadają także możliwość zamontowania podnośnika koszowego, który daje możliwość bezpiecznego podnoszenia ludzi na znaczne wysokości. Samodzielny podnośnik koszowy może pracować niezależnie od dźwigu na wysięgniku długości 20 metrów. To doskonały sposób ułatwienia prac na wysokościach i zapewniania pracownikom bezpieczeństwa i stabilnej pozycji w czasie wykonywania zleceń.

Zapewniamy usługi dźwigowe na terenie Kamiennej Góry – profesjonalnie przygotowane dźwigi obsługiwane przez fachowy personel posiadający niezbędne kwalifikacje to gwarancja doskonałej jakości efektów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób w pełni fachowy, dlatego możesz mieć pewność, że usługi dźwigowe są przeprowadzane w sposób rzetelny. Dbamy także o terminowość – zapewniamy elastyczność współpracy z klientem.

 

Usługi dźwigowe oraz podnośnik koszowy – profesjonalna obsługa

Z usług naszej firmy bardzo chętnie korzystają małe firmy budowlane oraz firmy transportowe z Kamiennej Góry. Profesjonalne dźwigi nadają się doskonale do przewozu kontenerów oraz innych towarów wielkogabarytowych. Prace budowlane wymagają możliwości dostania się na znaczne wysokości oraz przenoszenia przedmiotów i elementów konstrukcyjnych o ogromnej wadze. Usługi dźwigowe pozwalają optymalnie wykorzystać czas, w którym ma być zrealizowana inwestycja.

Ponadto dźwigi pozwalają skorzystać z możliwości, jakie zapewnia podnośnik koszowy – to bezpieczny sposób podnoszenia ludzi, gwarantujący im szansę wykonania koniecznych prac do kilkunastu metrów nad ziemią. Podnośnik koszowy może być wykorzystywany między innymi:

  • w pracach budowlanych i wykończeniowych na zewnątrz budynków,
  • w ramach usług porządkowych,
  • przy dekorowaniu budynków,
  • do zdejmowania i wieszania billboardów,
  • przy podcinaniu gałęzi drzew.

Ze względu na szeroki zakres usług, w jakich podnośniki koszowe są nieocenioną pomocą, nie zawężamy swojej działalności, ale staramy się dopasować naszą ofertę do życzeń klientów. Kamienna Góra i okoliczne miejscowości to obszar, na którym usługi dźwigowe są często wykorzystywane przez firmy z różnych branż. Nasze doświadczenie i długoletnia obecność na rynku pozwoliły nam zgromadzić sprzęt doskonałej jakości. Wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia bezpieczne operowanie dźwigami w czasie prowadzonych prac.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich klientów z Kamiennej Góry i okolic.

Obszar działania:

Powiat kamiennogórski, miasto Kamienna Góra, a także Kamiennogórsko Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości.

Dźwig wynajem Żarów – galeria z naszych realizacji

Dźwig - Bronisław Gadaj Kamienna Góra
Podnośnik koszowy Kamienna Góra - Bronisław Gadaj
Usługi dźwigowe Kamienna Góra

Zachęcamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi dźwigowe Bronisław Gadaj Kamienna Góra

+48 606 404 633