Usługi podnośnikiem koszowym – Wałbrzych i Świdnica

W ramach działalności firmy B. Gadaj świadczymy usługi podnośnikiem koszowym wraz z profesjonalną obsługą operatorską. W naszej ofercie można znaleźć najlepsze i sprawdzone urządzenia firmy WUMAG. Realizujemy każde zapytanie ofertowe, do każdego podchodzimy fachowo i rzetelnie. Firma działa na lokalnym rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu zdobyliśmy szerokie doświadczenie. W naszej ofercie posiadamy podnośniki koszowe WUMAG, które cechują się wysięgiem 20 i 26 metrów (wysokość), a także wysięgiem bocznym 9 oraz 21 metrów.

Parametry naszych pojazdów pozwalają na ich bezpieczną pracę na zróżnicowanym podłoży, także na delikatniejszych powierzchniach, takich jak bruk czy trawnik – w tych przypadkach stosujemy podnośniki koszowe o niższej wadze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku możemy zaproponować naszym Klientom usługi podnośnikiem koszowym zrealizowane w krótkim czasie oraz przy wykorzystaniu maszyn o doskonałym stanie technicznym.

Nasze usługi realizujemy w następujących miastach: Kamienna Góra, Świebodzice, Świdnica, Wałbrzych. Zapraszamy do kontaktu.

Podnośnik koszowy WUMAG

  • Wysokość podnoszenia 26 metrów,
  • Wysięg boczny 21 metrów,
  • Oferowany podnośnik jest jednym z najstabilniejszych i najbardziej wszechstronnych podnośników montowanych na samochodach.
Usługi podnośnikiem koszowym Wałbrzych

Podnośnik koszowy WUMAG

  • Wysokość podnoszenia 20 metrów,
  • Wysięg boczny 9 metrów,
  • Niska waga podnośnika umożliwia bezpieczną pracę na powierzchniach delikatnych tj. kostka brukowa, trawniki itp.
Usługi podnośnikiem koszowym Świdnica

Wynajem podnośników koszowych

Działając od lat 90. w branży firma oferuje nie tylko usługi przy wykorzystaniu nowoczesnych dźwigów i podnośników, ale również użycza doskonałej jakości sprzętu, umożliwiając wynajem podnośników koszowych – terenem działania firmy jest przede wszystkim Dolny Śląsk, dlatego oferta wynajmu skierowana jest głównie do firm dokonujących inwestycji czy planujących zlecenia w miejscowościach takich jak Wałbrzych czy Świdnica, a także Kamienna Góra czy Świebodzice i okoliczne miasta. Profesjonalnie zrealizowane usługi podnośnikiem koszowym pozwalają na przeprowadzenie licznych prac remontowo-budowlanych, konserwacji zewnętrznych elementów elewacji budynków czy prac związanych z konserwacją sieci energetycznej i wielu innych.

Zachęcamy do kontaktu, celem zapoznania się ze szczegółami oferty. Wynajem podnośników koszowych od firmy B. Gadaj Wałbrzych to opcja dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania i profesjonalne podejście.